Wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość poznania wiary chrześcijańskiej, móc zadać pytania i podzielić się swoim punktem widzenia – niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.

Serdecznie zapraszamy Cię na kolejną edycję Kursu Alpha, którą planujemy prowadzić we wtorki o godz. 18.30 w Gorlicach. Inauguracja już we wtorek 3 Października 2023.

Zapisz się klikając poniższy link:
https://forms.gle/Nhh9AL2hhUdVrENb9

Alpha jest serią spotkań wyjaśniających podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daje możliwość dyskusji. Alpha prowadzona jest na całym świecie i każdy jest na niej mile widziany.

Alpha tworzy wyjątkową przestrzeń, gdzie możesz zadać każde pytanie, wyrazić każdą opinię, posłuchać, co mają do powiedzenia i czego doświadczyli inni. Dla wielu osób Alpha stała się początkiem fascynującej, życiowej przygody. Być może podczas tej edycji rozpocznie się Twoja…

Każda Alpha jest trochę inna, choć są trzy elementy, które pojawiają się zawsze: posiłek, wykład, dyskusja. Zapisz się, poznaj nowych ludzi i wspólnie odkrywajcie wiarę.

Zapisz się klikając poniższy link:
https://forms.gle/Nhh9AL2hhUdVrENb9