Bracia i siostry, poniżej znajdziecie harmonogram nabożeństw online w najbliższym, świątecznym czasie. Zachęcam gorąco do aktywnego uczestniczenia w nabożeństwach wg. tego harmonogramu.

Dzięki temu, choć nie możemy być fizycznie razem, jednoczymy się duchowo, słuchamy tego samego Słowa i modlimy się w czasie spotkań w tym samym czasie.

Wykorzystajmy ten świąteczny, wolny od pracy czas również na sprawy duchowe.

Piątek – 18:30 Sanokhttp://ewzsanok.pl

Niedziela – 10:00 Nowa Huta, nabożeństwo z Wieczerzą Pańską: http://kznh.pl

Poniedziałek – 10:00 Wola Piotrowahttp://wola.ewz.net.pl

Jak się przygotować do Wieczerzy Pańskiej w domu?

1. Kup wcześniej wino lub sok winogronowy
2. Upewnij się że masz chleb w domu
3. W niedzielę przygotuj kawałek chleba i wino (lub sok), aby mieć wszystko przy sobie, kiedy nadejdzie czas na wieczerzę
4. W czasie nabożeństwa online, pastor lub prowadzący poprowadzi nas w wieczerzy, którą będziemy spożywać jako zbór, w jedności, ale w swoich domach, łamiąc chleb z rodziną.

Post w sobotę i modlitwy wieczorne między godz. 20 a 21 w powszednie dni tygodnia praktykujmy nadal zgodnie z harmonogramem. Wierzę – i mam też takie potwierdzenie od Was – że przyniesie nam to upragniony rozwój duchowy i jeszcze bardziej przybliży nas do Boga.

Życzymy Wam wszystkim kochane siostry i bracia dużo zdrowia, mądrości, dobrego czasu ze sobą, a przede wszystkim z Bogiem!

Pastor  Daniel Janik z żoną.